Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.


Partiolippukunta

Karhulan Kanttarellit on varmaankin Suomen äänekkäin lauma iloisia tyttöjä. Toiminta on monipuolista partiotoimintaa sekä metsässä, että kaupungissa, maalla sekä veden äärellä.

Toiminta pyörii pääsääntöisesti Kotkan Korkeakoskella, mutta retket ja leirit ovat ympäri Kymenlaaksoa, Suomea ja jopa maailmaa.

KARHULAN KANTTARELLIT ry 17/18

Toimimme Kotkan Karhulassa, Korkeakoskella.
 
 
 
Lippukunnan johtaja: Essi Holm                                    044 932 2444
essi.holm-94(at)hotmail.com                                         Parhaiten tavoitaa viestillä
 
Lippukunnan varajohtaja: Aino Raki
aino.raki(at)hotmail.com
 
Sihteeri: Eini Korhonen
eini.korhonen(at)hotmail.com
 
Rahaston hoitaja: Kaisa Kankanen
kaisa.kankanen(at)kymp.net
 
Jäsenrekisteri Kuksan hoitaja: Katri Frigård
katri.frigard(at)gmail.com
 
Laumanjohtajat:
Essi Holm, essi.holm-94(at)hotmail.com
Eeva Raki, eevaraki(at)gamil.com
Anna Kiiski, anna.k.kiiski(at)gmail.com
Maria Väisänen, maria.vaisanen(at)kolumbus.fi
Siiri Kankanen, siiri.kankanen(at)gmail.com
Aino Raki, aino.raki(at)hotmail.com
Eveliina Tirri, eveliina.tirri(at)gmail.com
 
Vartionjohtajat:
Aino Raki, aino.raki(at)hotmail.com
Minttu Kukkola, minttu002(at)gmail.com
Saara Vänttinen, saaraka.vanttinen(at)gmail.com
Siiri Haakana, zippu1(at)gmail.com
 
Apulaisvartionjohtajat:
Vieno Riikonen, vieno.riikonen(at)edu.kotka.fi
Tea Rosilainen, tea.rosilainen(at)gmail.com
Iida Laukkanen, laukkaiida(at)gmail.com
Anna Alastalo, anna.alastalo(at)hotmail.com
 
Muita aktiivisia Kanttarelleja:
Samoaja luotsi: Minna Naukkarinen, minnanaukkarinen(at)gmail.com
Vaeltaja luotsi: Siiri Heiskanen, moonyfy(at)hotmail.com
Nettisivut: Anni Teittinen, anni.teittinen@hotmail.com
Tiina Teittinen, tiina.teittinen@live.fi